Zobacz jesienne premiery w Multikinie z biletem za 14,90zł! [KONKURS]

11 miesiąc temu 157
ARTICLE AD

Multikino zaprasza na wyjątkowe jesienne seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Już teraz na wielkim ekranie można zobaczyć „25 lat niewinności. Sprawę Tomka Komendy”, komedię „Jak zostać gwiazdą” oraz animację „Trolle 2”. Za filmy 2D przez cały tydzień widzowie zapłacą tylko 14,90 zł!

Jesień w Multikinie zapowiada się przebojowo. Na szczególną uwagę zasługują polskie produkcje. Jeszcze we wrześniu w Multikinie pojawił się dramat „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” opowiadający historię młodego, niesłusznie skazanego na więzienie mężczyzny. To nie tylko wciągająca fabuła, ale również świetne aktorskie kreacje Piotra Trojana (Tomasz Komenda) oraz Agaty Kuleszy (matka Tomasza). Kolejna produkcja, która już zagościła w repertuarze to komedia „Jak zostać gwiazdą” z Katarzyną Sawczuk, Julią Kamińską i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych. Od 16 października Multikino zaprasza na film „Bankserzy”, w którym pracująca w banku Karolina (Katarzyna Zawadzka), otrzymuje najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich. Ma wielką szansę, żeby się wykazać i mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Widzowie zobaczą szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. Ale to nie wszystko – największa jesienna premiera czeka na widzów w listopadzie – to wtedy na wielkim ekranie zagości cała plejada polskich gwiazd w 4 części „Listów do M”.

Niezwykle ciekawie zapowiada się także repertuar familijny. Pozycjami obowiązkowymi są m.in.: „Trolle 2” oraz „Pinokio”, które już można zobaczyć na wielkim ekranie, a wkrótce swoje premiery będą miały też dwa inne filmy: „Tajemniczy ogród” (16 października) i „Co w duszy gra” (20 listopada).

Od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Bilety na jesienne premiery można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w bezpłatnej aplikacji mobilnej.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy_PLAKAT Bankserzy_PLAKAT

 

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do zdobycia są bilety na dowolnie wybrany seans w Multikinie Bydgoszcz w tym miesiącu.  Aby je zdobyć, wystarczy wysłać maila o tytule “MULTIKINO” na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl, w którym należy podać swoje imię, nazwisko oraz odpowiedź na nasze pytanie konkursowe:

Na którą jesienną premierę czekasz najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi przyjmujemy do niedzieli, 18 października, do godziny 20:00. Ze zwycięzcami, autorami najciekawszych odpowiedzi, skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej wysłanej następnego dnia.

 

Czytaj cały artykuł