Festiwal Smaków Food Trucków już w ten weekend. Co znajdziecie w menu?

1 tydzień temu 3
ARTICLE AD

Już w ten weekend w samym centrum Bydgoszczy będzie można spróbować dań z całego świata. Na Wyspie Młyńskiej odbędzie się VII edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w mieście nad Brdą.

Wydarzenie rozpocznie się w 18 września w samo południe i potrwa dwa dni. W sobotę wyjątkowego jedzenia będzie można spróbować w godzinach 12-21, a w niedzielę od 12 do 20.  Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i europejskiej. Wystawcy serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, gruzińskie chinkali, meksykańskie tacos, czy bałkańskie cevapy. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami, amerykańskie donuty, tajskie lody i owoce w czekoladzie. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Strona wydarzenia: facebook.com/events/397067858632403/
Co? VII Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy
Gdzie? Wyspa Młyńska
Kiedy? 18-19 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

UWAGA

Z okazji Festiwalu MetropoliaBydgoska.PL – partner medialny wydarzenia – zorganizował konkurs, w którym nasi Czytelnicy będą mogli wygrać cztery bony do wykorzystania w food truckach, które przyjadą na Wyspę Młyńską. Tak jak w poprzednich latach, zwycięzcy będą mogli wykorzystać bony na dowolnie wybrane przez siebie danie. Szansę wygrania bonu ma każdy. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 14 września, do godziny 20:00. Poznaj szczegóły!

Czytaj cały artykuł